Action Ukraina wybiera system ERP - CDN XL

Comarch wdroży CDN XL - system ERP  w ukraińskiej spółce Action Ukraina, do której należy sieć kilkunastu supermarketów AGD i RTV (marki KREZ i SZOK).

Comarch dostarczy ponad stu użytkownikom moduły logistyczne, księgowe oraz kontrolingowe. System CDN XL będzie popularyzował na Ukrainie europejskie standardy zarządzania wielooddziałową firmą.
 
Action Ukraina jest kolejnym klientem zza wschodniej granicy, który wybrał rozwiązanie Comarch CDN XL. Na wykorzystywanie tego oprogramowania
w swojej spółce zależnej zdecydował się także m.in. Polski Koncern Mięsny Duda SA. Na Ukrainie z systemu  ERP - CDN XL korzystają również firmy z branży budowlanej: Jukom - producent i dystrybutor blach oraz przedsiębiorstwo Eurokeramika - zarządzające hurtowniami ceramiki i materiałów budowlanych.
 
Jestem pod wrażeniem tempa, w jakim rozwijają się ukraińskie firmy. Cieszymy się, że to właśnie Comarch dostarcza rozwiązania, które wspierają rozwój przedsiębiorczości za wschodnią granicą - mówi Zbigniew Rymarczyk, Wiceprezes Comarch SA. Dynamika rozwoju rynku wschodniego pozwala myśleć o następnych dużych kontraktach na Ukrainie.

 
Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top